porównanie ofert typowo finansowych

porównanie ofert typowo finansowych

Szukam kredytu hipotecznego i mam pytanko. Jakieś porównanie takich kredytów zabezpieczonych, znacie, polecacie? Gdzie można sobie na szybko przejrzeć warunki w kilku czy kilkunastu bankach???

kamel

Posty: 5

 
Kredyt na samochód to rzecz która mnie od jakiegoś czasu interesuje. Wolałbym kupić lepszy wóz nawet kosztem zapożyczenia się gdzieś. Ostatnio kupowałem tani, chciałem zaoszczędzić a wyszedłem na tym niestety drożej niż sądziłem.

Hoteowo24h

Posty: 24

 
Ja to zaraz po zalogowaniu na konto swojego banku mam już otworzony podłożony formularz o kredyt. Trochę to niefajnie że podstawiają mi wniosek pod nos, bez mojej woli. No ale...co ja mogę?

ZeljkoF

Posty: 10

 
Kredyty to jest chyba taki główny bankowy produkt z którego można najwięcej zarobić. Także nie dziwię się że akurat tę ofertę mają najbardziej rozbudowaną i też najbardziej rozgrywają właśnie ten produkt marketingowo, dużo promocji, rabatów, akcji itp.

Bhapo

Posty: 5

 
Ja się zdecydowałem na kredyt żeby kupić samochód i fajnie trafiłem , nie mogę narzekać na warunki. Udało się wyłowić korzystną ofertę przez porównywarkę na finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe. Dużo wariantów, dużo różnych propozycji, wszystko sensownie zgromadzone na jednej stronie. Bez tracenia czasu i nerwów.

CzarnyBlant

Posty: 4

 
Z chwilówkami jest tego typu problem że są udzielane na stosunkowo niskie sumy. Kredyt bankowy to już zupełnie inny produkt, tutaj można liczyć na naprawdę spore pieniądze, na zupełnie innych warunkach spłaty.

namok 

Posty: 9

 
Nie znam człowieka który nie miałby kiedykolwiek do czynienia z kredytem. Dużo moich znajomych spłaca hipotekę, no i wśród nich są oczywiście też frankowicze. Ci to się dopiero wkopali. Ale z drugiej strony trochę z własnej winy.

ewu1u01

Posty: 4

 
Ja to miałem mieć niby konto za 0 zł o ile będzie wpływać miesięcznie minimum 1000 zł...no i niby samo konto jest darmowe, ale kasują pieniądze za wszystko inne, za smsy z powiadomieniem, za sprawdzenie stanu konta w bankomacie...masakra.

Bryzyt1

Posty: 9

 
Banki to się namnażają jak grzyby po deszczu. Co chwila jakaś nowa firma na rynku, w miastach są całe ulice bankowe, gdzie stoi lokal na lokalu a każdy z innym logotypem.

Black_Riot

Posty: 7

 
Teraz banki dość mocno – jadą na kredytach, że tak sobie pozwolę to brzydko nazwać. Ostatnio z każdej możliwej strony atakują mnie reklamy kredytów, jakieś super promocje...

090913123

Posty: 21