kredyty hipoteczne

kredyty hipoteczne

Dajcie namiar na jakiegoś pośrednika, który zajmuje się kredytami hipotecznymi i jest w stanie pod tym kątem zaoferować pomoc w banku, tak by uzyskanie tego kredytu nie stanowiło problemu. Jak macie kogoś sprawdzonego kto się taką tematyką zajmuje to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

labuh

Posty: 4

 
Staraj się znaleźć pośrednika, który właśnie w kredytach hipotecznych się specjalizuje. To dość specyficzny rynek i faktycznie warto mieć kogoś kto tym konkretnie tematem się zajmuje. Wtedy będzie większa szansa, że będzie w stanie dla Ciebie przygotować konkretnie taką ofertę, która będzie atrakcyjna i też ogólnie ułatwi cały proces starania się o kredyt.

mika30

Posty: 5

 
Jeśli jesteś w stanie u siebie jakiegoś pośrednika znaleźć to na pewno warto nawiązać współpracę bo można oczekiwać, że będzie w stanie dużo lepiej poradzić sobie z tym tematem niż osoba, która w ogóle się takimi sprawami nie zajmuje i chce samodzielnie walczyć o kredyt. Banki stawiają takie różne dziwne wymogi, że okazuje się to jednak dość trudne.

Kitas

Posty: 5

 
W dużych miastach raczej z pośrednikami nie ma problemów, zresztą też sporo osób obecnie w tej branży działa online więc wydaje mi się, że na spokojnie jesteś w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie i mieć takiego specjalistę, który będzie w stanie dobrze taką sprawę dla Ciebie przeprowadzić. Warto z tego skorzystać i faktycznie zadbać o to, by walka o kredyt była skuteczniejsza.

Oct714

Posty: 12

 
Z tego co udało mi się zauważyć z mojego doświadczenia z pracy w banku to jednak przy pośrednikach te szanse na kredyt istotnie rosną. Jednak doświadczenie takich osób jest widoczne i one od razu wiedzą co i jak przygotować, by ta aplikacja była rozpatrzona pozytywnie. Jak ktoś sam składa wniosek to najczęściej jest sporo błędów i potem trwa walka z ich usuwaniem.

Kitas

Posty: 10

 
Pośrednik ma wypracowaną konkretną współpracę z bankiem więc nie tylko w ogóle będzie w stanie kredyt załatwić, ale również będzie w stanie temat ogarnąć w taki sposób, że dostaniesz lepsze warunki kredytu niż w momencie, gdy będziesz chciał się o te środki starać samodzielnie. Dlatego warto z takiej pomocy skorzystać a pośredników na pewno nie brakuje.

Klara323

Posty: 5

 
Szukaj kogoś kto pośredniczy w sprawach kredytowych, ale też jest w stanie zadbać o to, by znaleźć atrakcyjną ofertę. Banki ze sobą konkurują więc warto mieć kogoś kto zna rynek i będzie w stanie to co najlepsze z niego wyciągnąć. Więc dobrze będzie tą chwilę poświęcić i może nie samemu przygotowywać wniosek, ale skorzystać z pośrednika.

egerdi

Posty: 8

 
Ja wiedziony dobrymi opiniami skontaktowałem się przez FB https://www.facebook.com/JasinskiFinanse z Panem Dominikiem zanim zacząłem starać się o kredyt hipoteczny i teraz nie żałuje. Całkowicie zajął się sprawą od A do Z, zorganizował dla mnie kredyt i dodatkowo te warunki jakie zaproponował okazuje się, że są lepsze niż te jakie proponują obecnie banki. Więc jak dla mnie pomoc pośrednika to super sprawa.

Yuri20

Posty: 6

 
Przede wszystkim staraj się lokalnie poszukać kogoś kto pośredniczy w sprawach kredytowych. To będzie najwygodniejsza opcja i myślę, że na spokojnie będziesz w stanie znaleźć taką osobę, która będzie w stanie pomóc w walce o kredyt, nawet jeśli w pierwszej wersji bank odrzucił aplikację to przy takiej pomocy uzyskanie kredytu stanie się znacznie łatwiejsze.

Lalecz45

Posty: 20