kredyty hipoteczne

kredyty hipoteczne

Potrzebuje pośrednika w staraniu się o kredyt, mieszkam kilka kilometrów od Zielonej Góry, ale chce kupić mieszkanie w mieście właśnie z pomocą kredytu. Z wkładem własnym nie mam problemu, ale jeśli chodzi o zdolność to tutaj banki trochę mi kręcą nosem i tak się zastanawiam, że może z pomocą pośrednika będzie jednak łatwiej, w sieci się naczytałem, że ludzie z pomocą pośredników dostają kredyt nawet jeśli wcześniej im bank odmawiał.

Posty: 2

 
W przypadku pośredników jak uda się znaleźć kogoś dobrego to tak naprawdę nie tylko będziesz miał znacznie większe szansę na to, by w ogóle kredyt uzyskać, ale tak ogólnie też warunki tego kredytu mogą być zdecydowanie lepsze jak będzie go przygotowywał pośrednik. Zazwyczaj ze względu na stałą współpracę z bankami pośrednicy są w stanie wynegocjować lepsze warunki umowy.

grzes3345

Posty: 21

 
Jeśli masz jakiegoś pośrednika, który działa w okolicy to na pewno z jego pomocy warto skorzystać. Doświadczenie to jedno, ale też banki są skłonne zdecydowanie bardziej do współpracy z pośrednikami niż z klientami więc można łatwiej wywalczyć kredyt i też szansa na dobre warunki tego kredytu będzie większa.

azbe

Posty: 29

 
Jak ktoś chce się starać o kredyt to zdecydowanie warto skorzystać z pomocy pośrednika, bo taka osoba mając doświadczenie jest w stanie zdecydowanie sprawniej przeprowadzić cały proces starania się o kredyt. Przez serwis z ofertami pośredników trafiłam na Pana Łukasza https://ktoryekspert.pl/profil/lukasz-sobolewski i to zupełnie inna rozmowa w banku, gdy całością steruje pośrednik niż jak samemu się przychodzi z wnioskiem.

eXtreme23

Posty: 19

 
Jak masz kogoś kto faktycznie zna temat i pośrednicy w kredytach zawodowo to warto skorzystać. W banku do klientów indywidualnych często tak podchodzą, że właściwie trudno cokolowiek się od nich dowiedzieć, a pośrednik od razu będzie inaczej traktowany, nieco tak jak swój człowiek więc podejście od początku jest do niego inne.

pawel253

Posty: 5

 
Z tego co wiem to z pośrednikami raczej nie ma problemu, to dobra opcja bo znacznie łatwiej o uzyskanie kredytu. Banki też to pozytywnie traktują, bo jest to dla nich wygoda. Osoba, która zna temat, zajmuje się tym zawodowo będzie w stanie od razu przygotować kompletne dokumenty, nie będzie problemów z jakimiś brakami do uzupełniania.

dof77

Posty: 9

 
Jeśli tylko masz dobrego pośrednika to warto skorzystać z pomocy kogoś kto faktycznie dobrze zna się na kredytach. Przy hipotecznych obecnie te wymogi banków ciągle się zmieniają więc do pomocy warto mieć kogoś kto faktycznie dobrze zna temat i jest na bieżąco z tymi różnymi zmianami jakie mają miejsce w tej tematyce.

irecki67

Posty: 6

 
Faktycznie jak znajdziesz dobrego pośrednika to można liczyć na to, że będzie dynamicznie działał i bez większych problemów pozytywnie całą sprawę przeprowadzi i kredyt uda się uzyskać. Ludzie sobie też chwalą, że przy pomocy pośrednika udało im się lepsze warunki kredytu wywalczyć.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Kredyt przez pośrednika w mojej ocenie to wygoda, bo właściwie samemu nie będziesz się musiała niczym zajmować. Od początku do końca nad wszystkim będzie czuwał pośrednik. Zdecydowanie warto skorzystać, bo jednocześnie masz też gwarancje, że wszystko będzie dobre załatwione, zaplanowane.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Pośredników jest wielu i większość raczej idzie w kierunki hipotecznych kredytów bo tutaj ta pomoc jest szczególnie potrzebna. Wymogi banków jakie się pojawiają sprawiają, że wiele osób nie może dostać kredytu, dostaje odmowne odpowiedzi i wtedy szukają pomocy pośrednika, by z jego wsparciem jednak kredyt dało się uzyskać.

56_2014

Posty: 7