panele podłogowe, gdzie szukać ?

panele podłogowe, gdzie szukać ?

Hejka :) Miałam w domu bardzo długo deskę barlinecką, jednak przyszedł czas wymiany, albowiem się porysowały. Czy panele podłogowe dobrze zastąpią ten materiał? Nie chcę stracić przytulnego charakteru wnętrza.

Nowe2014

Posty: 1

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

TomekK

Posty: 12

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na bardzo dobrze prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, jakie listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

Rouudee

Posty: 7

 
Tak, niesłychanie mnóstwo ludzi zapomina, że trzeba je odpowiednio wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

xTxS

Posty: 19

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są świetne – poszerzają optycznie wnętrze, a także sprawiają, że jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic szczególnego.

Fajae

Posty: 3

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny powodują, że jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich niezwykle usatysfakcjonowany, więc pewnie nic się nie zmieniło przez te kilka lat. W skrócie – polecam!

Nan3k

Posty: 13