panele laminowane pergo, znacie ?

panele laminowane pergo, znacie ?

Mam obawy co do paneli parkietowych. Zakupiłem już stosowną liczba, lecz nie wiem, czy dostoję przemyślany efekt. Może wy rozwiejecie moje wątpliwości. Niezmiernie na to liczę.

Krzychoo

Posty: 1

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

21gregorek

Posty: 17

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują doskonale naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

czassuu

Posty: 12

 
Jeśli już je nabyłeś, to oznacza, że tak miało być. Panele podłogowe imitują znakomicie naturalne drewno i nie potrzebują poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Oct714

Posty: 16

 
Tak, idziesz w idealnym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, bo są faktycznie wyśmienicie spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz które to proste.

333_000

Posty: 3

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bo przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej możliwości i bardzo się ucieszyłem, że mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

syrena88

Posty: 13

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Niestety, ale po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, bo byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

TomekK

Posty: 8

 
Najbardziej uniwersalne są panele podłogowe, które mają wiele zalet. Najważniejsze jest to, że są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Niewielkim kosztem można wyłożyć nimi całe mieszkanie, dzięki czemu zyskuje ono na przytulności.

sawas

Posty: 3