Proszę o pomoc !! Szukam sklepu z dywanami !

Proszę o pomoc !! Szukam sklepu z dywanami !

Niedawno kupiłem przez internet ciekawą wykładzinę, a teraz szukam dywanu. Jeśli macie jakieś namiary, proszę o pomoc.

kerad17

Posty: 17

 
Zakupy w internetowym sklepie z dywanami to sama przyjemność. Uważaj tylko, żeby się nie uzależnić, bowiem ceny tych modnych dywanów nowoczesnych bywają dość spore;p Ogólnie pożądane byłoby zakupić coś do sypialni i ewentualnie do salonu, inne pomieszczenia mogą zostać bez, bowiem później dywany trzeba trzepać itd.

johncena67

Posty: 17

 
Nie ryzykowałabym z dywanem na prezent. Lepszy będzie jakiś pakiet klienta czy coś, żeby ta osoba mogła sobie zakupić dywany ze zniżką w jakimś sklepie z dywanami. Poniektóre firmy oferują coś takiego np. na święta.

lazyLT

Posty: 36

 
Nowoczesny dywan?

Wolę takie tradycyjne, natomiast co kto lubi. Te nowe dywany nie różnią się zbytnio od wykładzin, a jeśli mam kłaść w domu wykładzinę, wolę chodzić po gołej podłodze, bo nie znoszę czegoś takiego.

Zbioc67

Posty: 24

 
Hej, chyba nie ma czegoś takiego, jak modne wzory i kolory. Moda jest bardzo elastyczna.

Wiele z tych dywanów nowoczesnych to gładkie wykładziny, inne są bardzo wzorzyste i puchate, trzeba coś wybrać.

PaweL

Posty: 24

 
Modne wzory dywanów? Hm, to chyba nie aż tak ważna kwestia. Na pewno modne są dywany geometryczne. Będą pasowały do większości pomieszczeń. Jednokolorowe bez wzoru też są fajne.

MShR

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o sklepy internetowe, ten https://kupdywan.pl jest bezkonkurencyjny. Polecam :)

Warto w ogóle zaglądać co jakiś czas, licząc na obniżki czy promocje, no i sama oferta jest bardzo ciekawa, w dodatku się zmienia. Są tam różne dywany nowoczesne i modne nie tylko w naszym kraju, wykładziny, chodniki itd.

21gregorek

Posty: 20

 
Tradycyjne dywany bywały ciężkie, można było nieźle zmęczyć się przy trzepaniu i rozkładaniu na podłogę, a już próby prania… masakra. Całe szczęście te nowoczesne nie są już takie, kupiłam niedawno łącznie trzy dywany i muszę przyznać, że są to daleko lepsze produkty niż te dawne. Wzory też są ciekawe, teraz mieszkam zupełnie w przeciwnym razie, ogólnie jestem zadowolona.

korasek

Posty: 13

 
Nie lubię robić zakupów, ale internetowe sklepy z dywanami są wyjątkiem od tej reguły. Mogę powiedzieć, że dzięki nim da się znaleźć bardzo oryginalne dywany nowoczesne, które będą prawdziwą ozdobą wnętrz. Uważaj tylko na przesadę, do takich dywanów nie warto dobierać zbyt wielu ozdób, bo zepsują wystrój.

090913123

Posty: 13