inwestycja w jakieś nieruchomości na terenach turystycznych

inwestycja w jakieś nieruchomości na terenach turystycznych

Zastanawiam się nad inwestycją w jakieś nieruchomości na terenach turystycznych, może na Mazurach, bo często tam jeżdżę i tak myślę, żeby coś tam dla siebie wybudować na czas urlopu, a poza tym wynajmować takie miejsce też pod katem turystów. Jeśli ktoś ma doświadczenia z inwestycjami w tym terenie to dajcie znać.

Fiszerrr

Posty: 1

 
Wiele osób się pewnie zgodzi z tym, że inwestycja w nieruchomości to zawsze taka najlepsza opcja jeśli chodzi o lokowanie kapitału, choć faktycznie trzeba mieć dobre miejsce na taką inwestycję, by rzeczywiście tak lokowane pieniądze dawały też gwarancje, że taka ziemia będzie zyskiwać na wartości a nie tracić.

dariuszzz

Posty: 8

 
Na pewno przy dobrym gruncie, który gdzieś jest blisko wody, ma dostęp do linii brzegowej to jest sporo perspektyw, by z taką ziemią podziałać. Jeśli dodatkowo także teren będzie odpowiednio ogarnięty to będzie można oczekiwać, że w dłuższej perspektywie ziemia tak zagospodarowana będzie faktycznie na wartości zyskiwała a na tym najbardziej będzie inwestorom zależało.

iravau

Posty: 12

 
Kluczowa rzecz to przede wszystkim szukanie takich rozwiązań, które sprawią, że ta nieruchomość jaką posiadasz będzie podnosiła swoją wartość. W ten sposób będzie można coś sensownego osiągnąć i tym samym podniesienie wartości danej nieruchomości dzięki temu będzie dobrą perspektywą do późniejszej sprzedaży i budowania na tym swojego zysku z takiej nieruchomości.

Rimano

Posty: 9

 
Jeśli w ogóle chcesz w grunty inwestować to koniecznie trzeba będzie szukać takiego miejsca, gdzie faktycznie ktoś będzie w stanie zapewnić obsługę terenu w taki sposób, że będzie perspektywa budowania większej wartości takiej działki. Dlatego ważne będzie to jaką wizję ktoś ma na dany teren.

DevilScream

Posty: 12

 
Jeśli teren jest duży i ma potencjał turystyczny to oczywiście jest to fajna perspektywa, by na nim dobrze zrobić, ale musisz moim zdaniem mieć kogoś kto taką inwestycją będzie w stanie pokierować, będzie tym wszystkim kompleksowo zarządzał. Dzięki temu ostatecznie będzie szansa na to, by faktycznie jakoś zarobić.

Hoteowo24h

Posty: 2

 
Z mojej perspektywy jeśli chodzi o inwestycje w ziemie to ja bym nie szedł w budowanie tylko raczej ziemia, potem próba jej ucywilizowania i uatrakcyjnienia, potem sprzedaż z zyskiem i ewentualnie w dłuższej perspektywie będzie to dawało super możliwości jeśli chodzi o dalsze szukanie podobnych działek, w które będzie można zainwestować.

Karwan

Posty: 3

 
Dla tych gruntów, które gdzieś tam się udało już pozyskać warto będzie pomyśleć o odpowiednim planowaniu jeśli chodzi o wykonanie oraz to jak będzie sytuacja wyglądała, gdy chodzi o media. To jakie będzie otoczenie inwestycji będzie miało wpływ na jej wartość, a więc ostatecznie na to czy taka inwestycja będzie faktycznie dawała perspektywę budowania zysków.

Lupusx

Posty: 10

 
Mam wrażenie, że faktycznie jeśli chodzi o inwestycje w ziemię to bardzo często jest to ciekawa perspektywa jeśli chodzi o zarobek, pewnie jak poszukasz pod tym kątem to coś tam sensownego będzie można znaleźć. Tylko taką ziemią trzeba też umieć potem zarządzać, jeśli faktycznie będzie się chciało na niej dobrze zrobić.

Marioleczka

Posty: 2

 
Ja kupowałem działkę pod swoją inwestycję z oferty osad przygotowywanych przez http://nik-inwestycje.pl/. I jestem bardzo zadowolony. Obecnie mam tam dwa domki dla turystów, natomiast ziemia też już zyskała na wartości po tym jak w całej osadzie teren został uporządkowany, fajnie zorganizowane części wspólne z atrakcjami sportowymi i rekreacyjnymi.

CHatka-eKo

Posty: 8