moja kawiarnia hack, znacie ?

moja kawiarnia hack, znacie ?

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bowiem nie wiem? To znaczy wiem, że można, natomiast nie za niezmiernie wiem jak się za to wszystko zabrać?

gerrry

Posty: 2

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Grabow12

Posty: 14

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

nemiasty

Posty: 4

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Grabow12

Posty: 2

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Gier jest niezwykle wiele, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to dużo przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o dużo prostsze. Można uzyskiwać o dużo doskonalsze efekty własnej pracy.

labuh

Posty: 2

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę zbadać czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy wiele. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Nikuś23

Posty: 4

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty znajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

Fajae

Posty: 5

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Milenoss

Posty: 4