dobry zespół na Wesele

dobry zespół na Wesele

Jaki zespół weselny na na żywo faktycznie? Chciałabym, żeby zespół prowadził całe wesele i ogarnął sprawy oświetleniowe, nagłośnieniowe. Nie wiem, czy można tak zrobić w ogóle. Jestem dopiero na etapie planowania, więc spokojnie :) Z niczym mi się nie śpieszy jeszcze, zbieram info.

Yuri20

Posty: 2

 
To prawda, u nich nie ma podkładu i płacisz za pełny koncert weselny. To jest dość unikalne. Rzadko spotykane.

Nikuś23

Posty: 4

 
Świetnie grają i się pozytywnie zaskoczyłam. Dobrze, że założyłam temat. Sama bym tego nie odkryła.

Bankowy

Posty: 2

 
Możesz zaoszczędzić na skromniejszej, przyciemnionej oprawie, ale muzyka na żywo musi być po prostu. Ja tego też u siebie inaczej nie widzę.

strusiek

Posty: 21

 
Dobrze grają, klimatycznie przede wszystkim https://freshliveband.pl i uwzględniają życzenia klientów. My mieliśmy gości z naprawdę różnych przedziałów wiekowych. Wiadomo, jak to jest na weselu. Dziadki, babcie, ciotki i całe towarzystwo się zbiera :) U mnie wszyscy na parkiet wychodzili, tak dobrze było. Jeszcze takiego czegoś nie widziałem. Repertuar i klimat elegancki prowadzenia zabawy był od początku do końca. Aż bym chętnie dzisiaj jeszcze potańczył ;)

090913123

Posty: 4

 
Kameralne imprezy z zespołami najbardziej mi się podobają. Nie masz wrażenia, że siedzisz za karę, tylko chce się człowiekowi zrelaksować. A o to przecież chodzi.

Moa22

Posty: 19

 
Ich muzyka naprawdę mnie zrelaksowała. Wesele się zbyt szybko skończyło. Aż chciało się wracać na parkiet. U mnie praktycznie nikt, dzięki nim nie siedział przy stole. Proste, bierz i się nie zastanawiaj.

090913123

Posty: 2

 
Dzięki za polecenie. Właśnie przesłuchałam i rewelacyjnie to wypada. Dzięki jeszcze raz.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Im dłużej grają, tym z reguły lepiej. Stawiaj na bardziej doświadczony zespół, a nie ludzi z przypadku, bo ciągle się mylą.

Black_Riot

Posty: 11

 
Zespół dobra sprawa, ale nie każdy może sobie pozwolić. Wydaje mi się, że teraz ceny nieco spadły i warto pokombinować, albo więcej gości zaprosić pod kameralny klimat.

Lupusx

Posty: 3