filtr do butelki, jaka firma ?

filtr do butelki, jaka firma ?

Zastanawiam się nad filtrem wody pod zlew, ale nie za bardzo wiem, co mam wybrać. Stosujecie takie zestawy filtrów? Jakie to daje efekty?

dobryrd

Posty: 1

 
Córka ma do szkoły bidon dafi i jest bardzo zadowolona. Całość wykonana jest tak, aby można było z tego pić nawet, jeśli jesteśmy w ruchu. Nadaje się to na wyprawy jak i na co dzień. Niska cena mnie zachęciła, aby taki oryginalny produkt kupić. Zakupy zrobiłam przez Internet bezpośrednio u producenta i są spore oszczędności.

pawel253

Posty: 3

 
Syn ma od dafi butelkę termiczną i jest niezwykle usatysfakcjonowany. Widać, iż wszystko jest niezwykle solidnie wykonane. Bardzo istotne dla mnie jest to, iż poprzez długi czas zimą trzyma temperaturę napojów. Latem również się przydaje, bowiem trzyma znowu zimno wewnątrz.

Rakewo

Posty: 3

 
Pojemność dzbanka trzeba będzie dostosować do ilości ludzi w domu. Dla trzyosobowej rodziny 1,7 litra wystarczy. Dla większej można wybrać nawet i cztery litry. Wszystko będzie zależne od tego jak często zamierzamy z takiej filtrowanej wody korzystać.

labuh

Posty: 5

 
Pojemność dzbanka trzeba będzie dostosować do ilości osób w domu. Dla trzyosobowej rodziny 1,7 litra wystarczy. Dla większej można wybrać nawet i cztery litry. Wszystko będzie zależne od tego jak często zamierzamy z takiej filtrowanej wody korzystać.

Laleczk23

Posty: 10

 
Kupowaliśmy dzbanek filtrujący w sklepie https://dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/ i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Są to produkty oryginalne, wobec tego warto się tym zainteresować. Łatwo można dopasować objętość, a nawet kolor.

Nikuś23

Posty: 3

 
Filtrowana woda smakuje tak jak ta, co ją się kupuje i wydaje niepotrzebnie pieniądze. Dla mnie dafi filtry do butelek to super pomysł. Mam kilka takich butelek dla całej rodziny.

Marioleczka

Posty: 2