pływanie legnica, znacie ?

pływanie legnica, znacie ?

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto naprawdę się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba powinna mieć właściwe podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

nemiasty

Posty: 3

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Doskonalszy będzie jakiś instruktor.

Marioleczka

Posty: 5

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem usatysfakcjonowany. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, zatem polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

edyta123

Posty: 7

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

Lupusx

Posty: 3

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to wykonać przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

pawel253

Posty: 4

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, lecz nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i faktycznie radzą sobie niezmiernie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezmiernie, lecz to niezmiernie przyda.

dominikk5

Posty: 4

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

Yuri20

Posty: 6

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Oct714

Posty: 11

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem rzeczywiście zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o mnóstwo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Jasio234

Posty: 4