Istebna, gdzie informacje ?

Istebna, gdzie informacje ?

Witajcie. Był ktoś z was na Rysiance? Jak wyglądają tam trasy biegowe? Mam ochotę trochę potrenować w trudniejszych warunkach niż krajobraz miejski.

CzarnyBlant

Posty: 2

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, gdyż pod ręką będą duże sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

Kitas

Posty: 9

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

khazdul

Posty: 5

 
Jeżeli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, które proponują perfekcyjną jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

Blono

Posty: 2

 
W sporo miejscowościach można spróbować rzeczy, jakie są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

pawel253

Posty: 23

 
W Beskidach położone jest wiele miejscowości, do których warto zajrzeć. Świetnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
W wielu miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Każdy trafiający na południe Polski powinien odwiedzić Istebna. Pokochałam właśnie tam wędrówki. Cały czas szło się niezwykle przyjemnie, nie mam powodów do narzekania. Polecam zapoznanie się ze stroną https://kochambeskidy.pl/tag/istebna/, gdzie odszukasz wiele użytecznych informacji na temat wyjazdu.

Kidi

Posty: 4

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

pawel253

Posty: 3

 
Cały Beskid Żywiecki to obecnie jedna wielka sieć ścieżek, po których niezwykle wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo korzystne rezultaty.

mikesmith0103

Posty: 3