Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe marki Claresa, znacie, polecacie? Szukam dostawcy do stałej współpracy, chodziłoby o większe hurtowe zamówienia i myślę właśnie o tej marce. Ceny proponują dość okazyjne, dlatego interesują mnie Wasze doświadczenia w kwestii samej jakości.

Oleczka1

Posty: 7

 
Korzystamy z kosmetyków Claresa od paru miesięcy jeśli chodzi o artykuły do manicure i wszystko jest w porządku. Wysoka jakość, przystępne warunki cenowe, klienci sobie chwalą i to rzeczywiście widać po sprzedaży że produkty od nich są wybierane wyjątkowo często.

Black_Riot

Posty: 8

 
Bardzo modne są wszelkie zdobienia na pazurkach, nie wiem czy to się jakoś fachowo nazywa ale chodzi mi o takie aplikacje w formie różnego typu wzorków. Świetna rzecz ale musi być dobrze zrobiona żeby efekt naprawdę był – łał!

andriu3

Posty: 18

 
Nie wiem u kogo zamawiać kosmetyki, a sama muszę znaleźć jakiegoś dostawcę do stałej współpracy i regularnych zamówień, głównie chodzi mi o kredki, lakiery, szminki.

propek1

Posty: 15

 
Mam przyjaciółkę która robi mi hybrydę ale nigdy nie mogę zapamiętać nazwy tego lakieru którego ona używa...ciągle się pytam co to jest, ona mi podaje nazwę a ja 5 minut później już czarna dziura w pamięci:))

Narcyzzz

Posty: 4

 
Myślę żeby ruszyć ze swoją działalnością jako kosmetyczka, bo w sumie ostatnio zdałam sobie sprawę, że tygodniowo to robię po koleżankach i znajomych paznokcie u jakiś 3-4 osób, gdybym sformalizowała swoją pracę myślę, że interes by się ładnie nakręcił. Muszę to jeszcze przemyśleć.

Krasny

Posty: 28

 
Ogólnie teraz hybryda cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientek. CO jak co ale jest to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie bo wytrzymałe, lakier sobie dobrze radzi choćby przy kontakcie z wodą podczas wszelkiego zmywania naczyń, kąpieli, myciu dłoni itd.

brzoza78

Posty: 9

 
I tak wszystko zweryfikuje życie i codzienna praca z lakierem w salonie z klientkami. Dopiero wtedy się okaże czy środek jest dobry jakościowo czy nie.

matek562

Posty: 14

 
Super teraz robią kolorki lakierów ale z drugiej strony jak już się wejdzie do kosmetyczki to można dostać zawrotu głowy od tych różnych odcieni które można sobie nałożyć na paznokcie. Trudna decyzja to jest zawsze dla mnie żeby dobrać najlepszą barwę.

Jasio234

Posty: 14

 
Teraz robią naprawdę ładne ciekawe kolory lakierów, kiedyś można było wybrać w zasadzie spośród dwóch czy trzech odcieni teraz ta lista barw jest praktycznie nieograniczona.

Franek.5

Posty: 5