ładne perfumy

ładne perfumy

Jakie macie zaufane sklepy internetowe z testerami perfum na oku? Bo na popularnych aukcjach online już przestałam brać, po prostu ciągle coś nie tak przy przesyłce. Jestem zdołowana, bo lubię testery, ale jak tak dalej pójdzie to chyba będę musiała na faktycznie oryginalne opakowania zbierać, a wolałabym tego uniknąć.

labuh

Posty: 4

 
Wiesz, po zapachu to nawet rozpoznajesz czasami człowieka i to robi jednak pozytywne wrażenie. Nie lubię ludzi, którzy o siebie nie dbają. W tych czasach wszystko stanowi o przewadze w towarzystwie, biznesie. Trzeba kombinować.

Laleczka4

Posty: 6

 
Na pewno oryginalne testery perfum znajdziesz na
http://testerownia24h.pl. Zdarza się, że dostaniesz perfumy bez korka, ale to raczej mały problem. Zazwyczaj przy konkretnym zapachu i tak korek masz już z poprzedniego opakowania, więc można sobie przełożyć po prostu. Jeżeli chodzi o zapachy to mnóstwo mają i jest faktycznie z czego wybierać, nowości Chanel, Dior, Boss, Armani i wielu innych marek. Do tego wielkie promocje od czasu do czasu się zdarzają, że faktycznie bardzo tanio można kupić ulubione zapachy.

Sann

Posty: 8

 
Warto czytać recenzje profesjonalne perfum, czy nawet testerów i dopytywać w sklepach, czy konkretna marka nie pogorszyła przypadkiem jakości produkcji. Bo to się podobno zdarza coraz częściej.

Orange444

Posty: 5

 
Zapach dopasowany do człowieka to jest jednak niesamowita sprawa. Od razu humor się poprawia, wzrasta pewność siebie, jakiś wpływ na uwodzenie też na pewno ma :)

Hezis

Posty: 4

 
Przyznam, że zapach cytrusów mnie pobudza bardziej od wypicia kawy czasami. Niesamowite, jak dobrze dobrany aromat działa na człowieka.

kerad17

Posty: 14

 
Z piżmowymi zapachami lepiej nie przesadzać, bo nie każdemu pasują, a w nadmiarze wywołują moim zdaniem negatywne emocje.

Lupusx

Posty: 9

 
Jak pozyskasz próbki z drogerii to najlepiej pochodzić z nimi przez kilka dni, od czasu do czasu powtarzać jeden zapach, aż trafisz. To niestety trochę sztuka i człowiek uczy się na błędach.

irecki67

Posty: 18

 
Z mocnymi perfumami nie warto przesadzać, jak masz dłuższe spotkania z kimś, bo nie zawsze jednak postronny człowiek polubi konkretny zapach. Trzeba też sprawdzać reakcję otoczenia i elastycznie wymieniać.

Nagórę44

Posty: 6

 
W perfumach mniej znaczy zawsze więcej i lepiej postawić na naprawdę wysoką jakość i wydajność.

usmiech00

Posty: 24