woda siarczkowa

woda siarczkowa

Szukam fajnego kremu pod makijaż, maksymalnie delikatnego. Jakoś mam problem z dobraniem czegoś dobrego. Koniecznie krem naturalny mnie interesuje. Podawajcie sprawdzone recenzje, blogi, ewentualnie własne opinie, jak znajdziecie trochę czasu wolnego :) Dziękuję i pozdrawiam :)

zenek744

Posty: 6

 
Kiedyś piłem wodę siarczkową na obniżenie cholesterolu i spadł dramatycznie w krótkim czasie. Takie miałem wyniki, że lekarz się realnie zdziwił. Chyba Dr Duda wprowadza wodę siarczkową ogólnie do kosmetyków. Śledzę ten temat od dawna, bo po prostu działa. Dziwne, że środowisko naukowe nie promuje tego rozwiązania szerzej. No nic, trzeba się samodzielnie dowiadywać :)

labuh

Posty: 5

 
Blizny potrądzikowe usuniesz na pewno, dzięki kosmetykom na bazie wody siarczkowej. Trochę rzadko spotykane. Wiem, że produkuje Dr Duda, chyba jedyni w Polsce w tej kategorii. Ewentualnie do uzdrowiska się umów na próbę, ale na pierwszy raz kosmetyki, bo po prostu taniej wychodzi :)

czesłaaaw

Posty: 3

 
Zacznij też więcej uwagi poświęcać na regenerację, dietę, dobry sen, wysiłek fizyczny. To wszystko wpływa długoterminowo na stan skóry.

roudee

Posty: 4

 
To, co się sprawdza w uzdrowiskach to się sprawdzi na pewno w kosmetykach, więc bardziej ufam tzw. kosmetykom uzdrowiskowym.

johncena67

Posty: 17

 
Teraz nie trzeba jeździć do żadnych uzdrowisk, żeby sobie w domu fajne SPA zrobić. Wystarczy tylko wanna, ewentualnie prysznic z jakimś dobrym dozownikiem wprowadzonym.

TomekK

Posty: 9

 
Zamawiaj na początek próbki kosmetyków naturalnych, uzdrowiskowych. Zwracaj uwagę, kto projektuje kosmetyki, czy ludzie o potwierdzonych kwalifikacjach, czy tylko „pasjonaci” z przypadku. Mega ważna sprawa.

Laleczk23

Posty: 13

 
Z farmakologii przy leczeniu łuszczycy nie rezygnuj nigdy, natomiast zwiększaj potencjał leczenia kosmetykami naturalnymi. Na twoim miejscu bym testowała praktycznie wszystkie marki. W końcu się działa na to, co działa faktycznie na twoją skórę.

edyta123

Posty: 11

 
Sposób na trądzik? Dieta – wykluczenie ostrych rzeczy, cukru, zmniejszenie tłuszczu. Poza tym sporo kardio. Trzeba cały syf z ciała wypocić. Oczyszczanie profesjonalne. A kosmetyków używaj takich, co złuszczają, a później regenerują. To wszystko gwarantuje wyniki.

Miluśkooo2

Posty: 10