Meble na wymiar w Szczecinie

Meble na wymiar w Szczecinie

Jakie macie doświadczenia z zamawianiem mebli do kuchni? Raczej odpadają wynalazki z salonów, tylko coś zleconego oddzielnie, bo mam niestandardowe wymiary kuchni. Przeglądałem i chyba jedyna opcja to na wymiar, ale czy warto, czy jednak standardowo kupić? Jak myślicie? Bardziej ogólny temat, ale i tak liczę na coś sensownego. Dzięki i pozdrawiam.

Dzidzia

Posty: 1

 
Fajnie moim zdaniem w kuchniach teraz wyglądają elementy chowane, albo modułowe właśnie, żeby z czasem coś rozbudować bez problemów z podstawowym projektem.

icee

Posty: 2

 
Na klasycznym układzie kuchni L możesz fajnie zadziałać. Teraz masz do dyspozycji wiele konfiguracji od matowych po błyszczące, praktycznie dowolna kolorystyka, modułowa rozbudowa. Warto dopytać o aspekt projektowy.

Stylizacja111

Posty: 11

 
Też właśnie po całym remoncie już oddzielnie kuchnię sobie zamówiłem i układ wyszedł znacznie lepszy. Połączyłem kuchnię z mini jadalnią, mam stolik rozkładany bezpośrednio od ściany i całkiem nieźle się sprawdza, nawet przy podziale przestrzeni.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Teraz najkrótszy termin realizacji na meble kuchenne mają w https://www.studiowiking.pl/, jeżeli chodzi o Szczecin. Wiem, bo jestem w podobnej sytuacji i niedawno sprawdzałem. 5 tygodni to minimum praktycznie. Nikt Ci szybciej nie zrobi czegoś dobrego i też trzeba to rozumieć. Jeszcze podkreślę, że oni umożliwiają ocenę realnych, wcześniej wykonanych kuchni. Wystarczy się skontaktować, a podeślą przykłady, albo w galerii sobie obejrzysz. Mnie to przekonało.

Jasio234

Posty: 4

 
Mam od kilku lat meble kuchenne Wikinga i ani razu nie zgłaszałem problemu serwisowego. Ale najciekawsze jest to, że mają naprawdę długą gwarancję :) Paradoks jakości mógłbym powiedzieć.

Yuri20

Posty: 3