dachy Poznań, polecicie ?

dachy Poznań, polecicie ?

Szukam specjalistę od dachów z Poznania, który wykona mi więźbę dachową i pokrycie. To ma być solidna firma, jaka działa szybko, ale z zachowaniem, jakości swoich usług. Wtedy będę na pewno bardzo usatysfakcjonowany.

herbuś002

Posty: 3

 
Jest firma, która robi bardzo solidnie dachy w Poznaniu, ale oni zawsze mają tłumy klientów. Trzeba się do nich zgłosić, a wtedy zapiszą wolny termin. Czekałem trochę, ale naprawdę było warto. Mnie wykonali dach po mistrzowsku. Użytkuje go od dawna i nie mam z tym najmniejszego problemu. Są specjalistami od tego.

kuBawodzu

Posty: 18

 
Zamawiałem dekarza z Poznania i musze znaleźć do niego namiary. Firma działała naprawdę bardzo szybko. Znali się na wszystkim i byli pomocni. Dzięki nim mam bardzo trwały, ale i estetyczny dach na swoim domu.

qwed

Posty: 2

 
Korzystałem z tego dekarza z Poznania http://www.dachy-siepa.pl i jestem bardzo zadowolony. Naprawili mi więźbę dachową, zrobili pokrycie z papy, a nawet zamontowali mi okna. Zdali egzamin na szóstkę.

Bialy_Wilk

Posty: 22

 
U siebie część prac robiłem sam. Też nie wiedziałem, jakie pokrycie wybrać. Zgłosiłem się do dekarza w Poznaniu i mi doradził. Odszukałem blachodachówkę, niemniej jednak w wyższej cenie. Jestem zadowolony, albowiem nic się z nią nie dzieje. Te tańsze to niestety, niemniej jednak jak się trafi tak się ma.

sawas

Posty: 3

 
Korzystałem z usług dekarza w Poznaniu. Z tego, co pamiętam to cena wcale nie była wysoka. Widać, że się tam znali. Założyli mi nową więźbę dachową, a do tego jeszcze wykonali okna na poddaszu. Nic nie cieknie, jest bardzo dobrze, dlatego jestem bardzo zadowolony.

Yuri20

Posty: 9