wentylacja

wentylacja

Niestety kosztorys prac budowlanych z poprzedniego roku zupełnie się już u mnie nie sprawdza, więc szukam kogoś do optymalizacji, najlepiej w Warszawie, ewentualnie w Rzeszowie, bo czasami się pojawiam w mieście. Macie zaufany kontakt?

Komimya

Posty: 1

 
Czytałem trochę o czyszczeniu wentylacji na https://www.facebook.com/environprojektPS/ i zdałem sobie sprawę, że jednak nie inwestuję w modernizację i poprosiłem o kontakt. Jeszcze przy okazji zaznaczę, że oni wpływają na obniżenie hałasu po wprowadzeniu instalacji wentylacji oraz naprawiają błędy po innych wykonawcach. Na FB ciekawe poradniki zawsze do tematu. Sam trochę działam w tej branży i od razu wiem, jak rozpoznać ekspertów. Tutaj bym polecał, ale oczywiście do Ciebie należy decyzja.

Sewerynus

Posty: 10

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

Jasio234

Posty: 2

 
Oni akurat mają nie tylko oddział w Warszawie, ale również w innych częściach kraju, więc to pokazuje dość szeroki zakres działania. Bardziej ufam takim markom właśnie.

Agaaa56

Posty: 4

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Co jakiś czas i tak warto przeprowadzić testy budynku, bo tego się nie pilnuje, albo robi tylko pod kontrole, a to raczej nie wystarczy. Raz na jakiś czas można wygospodarować środki, żeby pomierzyć instalacje i coś udoskonalić. Sprawna wentylacja przecież wpływa na komfort życia.

Jasio234

Posty: 2