okna kraków

okna kraków

Jakiego producent okien warto wybrać? Jestem w trakcie budowy domu między Krakowem i Tarnowem i obecnie właśnie szukam dobrej oferty jeśli chodzi o okna. Zależy mi oczywiście jak każdemu na sensownej cenie, jednak w pierwszej kolejności na tym, by okna jakościowo były dobre więc jak możecie to dajcie jakieś propozycje pod tym kątem.

ciarex

Posty: 1

 
Najlepiej kupuj polską produkcja, bo takie okna prawdopodobnie będą w najlepszej cenie a jednocześnie będzie też można liczyć na to, że jakościowo powinny być ok, bo jednak polskie okna są dobrze na świecie oceniane.

namok

Posty: 2

 
Producentów w naszym kraju jest sporo więc wydaje mi się, że na spokojnie można kupić dobre okna, które będą pochodziły od polskiego producenta i jak masz taką możliwość to właśnie takich propozycji staraj się dla siebie szukać a nie koniecznie musisz kupować znane marki z innych krajów.

090913123

Posty: 5

 
Ogólnie jeśli jesteś przed wykonaniem wyposażenia domu to zarówno okna jak i drzwi mają w ofercie Okna Cichosza Kraków (oknapcvkrakow.pl). Dobra opcja bo możesz z jednej firmy wszystko co potrzebne kupić więc to faktycznie wygoda. Przy tym mają dobre ceny, jakość wykonania jest na wysokim poziomie.

labuh

Posty: 3

 
Decyzja czy to będzie plastik czy drewno to w dużej mierze kwestia indywidualna, jednak to co trzeba pamiętać to fakt, ze okna PCV się okno zmieniły w ciągu kilkunastu lat i ich jakość obecnie jest na dużo wyższym poziomie niż kiedyś.

sthEn

Posty: 5

 
Ten rynek w Polsce się dość mocno zmienił i do PCV się przekonało wiele osób i faktycznie te plastikowe okna obecnie się już całkiem dobrze sprzedają, dużo też w Polsce się ich produkuje, a firmy dbają o to, by jakość systematycznie była podnoszona.

namok

Posty: 2

 
Staraj się zobaczyć jakiegoś polskiego producenta okien, pogadać w biurze sprzedaży i tam się dowiesz jakie okna oferują i czy właśnie pod kątem nietypowych rozmiarów będą w stanie dla Ciebie coś przygotować czy jednak dana firma np. okien pod wymiar nie będzie w stanie zrobić. Już na etapie planowania takiego wykonawcę okien dla siebie warto szukać.

Marioleczka

Posty: 6

 
Przede wszystkim postaraj się poszukać dla siebie dobrego producenta, który będzie miał dobry wybór okien a jednocześnie będzie w stanie również przez swoich pracowników podpowiedzieć jakie rozwiązania warto wybrać, co faktycznie najlepiej będzie się sprawdzać w danej sytuacji.

QzyN72

Posty: 30

 
Jeśli chodzi o to co ja mam w domu to Okna Cichosza Kraków, cenowo były w porządku, pod kątem jakości też nie narzekam, na tą chwilę nic się z nimi nie dzieje więc wydaje mi się, że wybór był ok, ale po kilku latach zobaczymy jak to będzie wyglądać.

bar33

Posty: 14