nowoczesny dom z bali, polecicie ?

nowoczesny dom z bali, polecicie ?

Ile kosztuje budowa domu drewnianego z bala toczonego 18 cm? Zastanawiam się czy warto czy może szukać czegoś innego?

PaweL

Posty: 1

 
Dla mnie projekty domów z bali wykonywała firma https://wondorf.net/pl/projects i jestem niesłychanie, natomiast to niesłychanie usatysfakcjonowany. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Black_Riot

Posty: 12

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Hunka

Posty: 8

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

3_0Simer

Posty: 23

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

mirekp2005

Posty: 10

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bo nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, że otrzyma się bardzo niskie ceny.

yetisize

Posty: 11

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo oferta jest niezwykle duża, a ceny są niezwykle atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są inne opcje, jeżeli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, natomiast są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod swoje żądania.

Hymnny4

Posty: 5