gdzie kupić wideorejestratory

gdzie kupić wideorejestratory

Słyszałem, że Media Expert organizuje akcję zakupu wideorejestratora, a w zamian dodaje rabat na alkomat 100 złotych. Czy to uczciwa promocja i czy macie już może urządzenie u siebie w samochodzie? Bardzo mi zależy na kontakcie do osób, które ogarnęły, bo jeżdżę od pewnego czasu bez i przydałoby się kupić. A wiadomo, że z budżetem różnie bywa.

grzelu11

Posty: 1

 
Naprawdę dziękuję za polecenie tej promocji. Idealnie w porę, bo bez wideorejestratora jeździłem już 3 miesiąc, a teraz nadarzyła się okazja, żeby połączyć z alkomatem. Jeszcze raz super dzięki za odpowiedzi.

Felekkk2

Posty: 7

 
Tak, Media Expert ma promocję na wideorejestrator Xblitz s10 duo, ale też inne. Ten mam i mogę polecić na spokojnie. Doskonale się sprawdza w dokumentowaniu wszystkiego, co się dzieje z tyłu i z przodu samochodu. Wyraźnie nagrywa, nie miałem żadnych problemów technicznych, a robię masę kilometrów. Bez wideorejestratora nawet nie odpalam silnika, tak szczerze mówiąc. Na alkomat 100 zł naprawdę w porządku dodatek. Szkoda, że inne marki tak do sprawy nie podchodzą.

namok

Posty: 5

 
No właśnie Xblitz s10 duo mam od dawna i szkoda, że wcześniej nie trafiłem na promocję. To cyklicznie robią, czy tylko jednorazowo? :) Może uda mi się coś później trafić.

090913123

Posty: 3

 
Zestaw bardzo fajny i się sprawdza na drodze. Wyświetlacz płynnie chodzi, przyciski wysokiej jakości, kamera cofania, szybki podgląd. Sprawdzałem w nagraniach nocnych to przejrzyste. Sprzęt ochrania przy okazji nagrania, taka czarna skrzynka można powiedzieć.

labuh

Posty: 7

 
U mnie cała rodzina zmotoryzowana skorzystała z tej promocji, więc uważam, że warto się pośpieszyć. Nie wiem, czy ona do świąt potrawa. Raczej w tym miesiącu, może lekko początek kolejnego.

fruster00

Posty: 6

 
Do kolegi wyżej to miesiąc na pewno promocja potrwa. Nie słyszałem, żeby mieli specjalne braki magazynowe. Mają merytorycznych konsultantów, więc możesz pogadać i ci wyjaśnią, o co chodzi.

edyta123

Posty: 13

 
Dziwne, że wcześniej się nie natknąłem na to, a byłem tydzień temu w Media Expert. Może dopiero niedawno z tym wystartowali?

edmunit

Posty: 5

 
Dzięki za informację. Trzeba będzie do Media Expert się przejść w najbliższym czasie. A ile to obowiązuje, czy mają jakieś limity?

pawel253

Posty: 3

 
Piszecie o tym modelu wideorejestratora Xblitz s10 duo, że połączony z promocją na alkomat, ale doczytałem i promocja działa ze wszystkimi wideorejestratorami tej marki, więc spokojnie :) Zdążycie wziąć i sobie.

TomekK

Posty: 10